o_nas2

Jesteśmy nowoczesną i ciągle rozwijającą się organizacją działającą w branży mięsnej. Naszą domeną jest obrót towarami mięsnymi zarówno w kraju jak i zagranicą.
Nasza oferta ciągle się powiększa o nowy asortyment . Gwarancją wysokiej jakości towarów są sprawdzeni dostawcy. Współpracujemy z największymi producentami mięsa w Polsce.
Intensywnie rozwijamy również sieć naszych dostawców i odbiorców za granicą. Naszymi głównymi odbiorcami są kraje UE oraz takie kraje: Bośnia i Hercegowina, Gruzja, Kosowo, Macedonia, Mołdawia, Czarnogóra, Rosja, Serbia, Ukraina, Uzbekistan, inne. Na niektóre z naszych produktów mamy upoważnienia na eksport do: Chile, Hong Kong, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Nowa Zelandia, Haiti, Bahamy, Barbados, Curacao, Angola, Benin, Demokratyczna Republika Konga, Kongo, Gabonie, Ghanie, Liberii, Mozambiku, Namibii, wybrzeże kości Słoniowej, Sierra Leone.
Uczciwość wobec klientów i kontrahentów jest dla nas najważniejsza.
Zdajemy sobie sprawę, że w dłuższej perspektywie to właśnie ta cecha stanowi naprawdę solidny fundament działalności firmy. Postęp i zmiany na lepsze to strategiczne elementy rozwoju naszej firmy.

Nasza OFERTA:

  • drób
  • wieprzowina
  • wołowina

Zapewniamy konkurencyjne ceny, solidną i profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. Sprawdzamy pod względem jakościowym i ilościowym każdy eksportowany przez nas towar, weryfikujemy wystawiane zgodnie z instrukcjami klientów dokumenty eksportowe i dokonujemy odprawy celnejtowaru.